Adıyaman Gölbaşı OSB, Eskişehir Sivrihisar OSB Ve Soma OSB’nin Altyapı İnşaat İhaleleri YapıldıADIYAMAN GÖLBAŞI OSB, ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR OSB VE SOMA OSB’NİN ALTYAPI İNŞAAT İHALELERİ YAPILDI
 
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde ihale duyuruları yapılan Adıyaman Gölbaşı Organize Sanayi Bölgesi (II. Etap), Eskişehir Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi alanına ait, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi ve Soma Organize Sanayi Bölgesine ait altyapı yapım işi için firmalardan teklifler alındı.

DETAY Muhabirinin aldığı bilgiler doğrultusunda ihalelere katılanlar ve % tenzilatlı teklifleri şöyle olmuştur;
  • Adıyaman Gölbaşı Organize Sanayi Bölgesi (II. Etap) alanına ait altyapı yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecektir.
İhale tarihi             : 23.02.2021-10.00
İşin süresi            : 30/11/2022 tarihine kadar
Keşif bedeli          :  (2021 TEDAŞ B.F. ile) : ..................... TL

İhaleye katılan firmalar ve teklifleri;  • Eskişehir Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi alanına ait, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecektir.
İhale tarihi             : 24.02.2021-10.00
İşin süresi              : 30/11/2021 tarihine kadar tamamlanacaktır.
Keşif bedeli          :  (2021 TEDAŞ B.F. ile) : ....................... TL

İhaleye katılan firmalar ve teklifleri;  • Soma Organize Sanayi Bölgesine ait altyapı yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecektir.
İhale tarihi             : 25.02.2021-10.00
İşin süresi              : 30/11/2022 tarihine kadar tamamlanacaktır.
Keşif bedeli          :  (2021 TEDAŞ B.F. ile) : ........................ TL

İhaleye katılan firmalar ve teklifleri;
DETAY HABER
25.02.2021

Etiketler = Adıyaman Gölbaşı OSB, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Eskişehir Sivrihisar OSB, Soma OSB, Altyapı İnşaat İhaleleri, yapım işler, teklif veren firmalar, kazanan firmalar,