Maden Türkiye Fuarı’nın Yeni Tarihi Belli OlduMADEN TÜRKİYE FUARI’NIN YENİ TARİHİ BELLİ OLDU
 
Katma değeri yüksek ürünler ile ülke için kaynak yaratmada birinci sırada yer alan maden sektörü, 2020 yılında yine Maden Türkiye Fuarı’nda bir araya gelecek. 10-13 Aralık 2020 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Maden Türkiye 2020, 9. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı sektörün en önemli satış ve pazarlama platformu olacak.

2018 Yılında Tüm Sektör Tek Çatı Altında Buluştu
13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşen fuar, tüm paydaşların memnuniyetle ayrıldığı bir ticaret platformu oldu. 448 katılımcı ve 11.082 profesyonel ziyaretçi ile 5 salonda gerçekleşen fuarda %17 profesyonel ziyaretçi artışı, %14 katılımcı artışı ve %17 m2 artışı yaşandı.
Üretici, satıcı, alıcı, akademisyen, öğrenci, yayın kuruluşu mensubu, sivil toplum kuruluşu mensubu gibi sektörün tüm bileşenlerini buluşturan fuar, dünün değerlendirildiği, bugünün belirlendiği, geleceğin planlandığı bir buluşma noktası oldu.
 
Güçlü Sektörün Yolu Güçlü Fuardan Geçecek
2004 yılından bu yana istikrarlı büyümesini devam ettiren fuar, aynı zamanda sektörün de büyümesine katkı sağlamaya devam edecek. Bugüne kadar ağırladığı yerli yabancı katılımcı ve ziyaretçilerine, yenilerini eklemeye devam edecek olan fuar sektörün yurtdışına açılan kapısı olma konumunu sürdürecek.
Türkiye’nin en kapsamlı maden fuarı olma özelliği taşıyan fuar, 2020 yılının da en çok konuşulan maden etkinliği olacak. Fuar sunduğu fırsatlar ile maden sektörünün geleceğine ışık tutacak ve güçlü sektörün yolunun güçlü fuardan geçtiğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecek.
 


DETAY HABER
22.10.2020

Etiketler = Maden Türkiye Fuarı, Yeni Tarihi Belli Oldu, Tüyap, Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı ,